SBS-PF Platform Scale 150kg/50g Elektroniczna waga platformowa do 150kg z platformą 45/60cm

Termin wysyłki: 4 dni
Bardzo dobra waga platformowa w dobrej cenie: SBS-PF Platform Scale 150kg/50g Elektroniczna waga platformowa do 150kg z platformą 45/60cm
 • Legalizowana:nie
 • Udźwig (kg):150.000
 • Działka:50g
 • Czas realizacji:4 dni
Więcej parametrów
597,00 zł
NETTO 485,37 zł

SBS-PF Platform Scale 150kg/50g Elektroniczna waga platformowa do 150kg z platformą 45/60cm
Wagi Elektroniczne

Popularna waga elektroniczna magazynowa z bardzo precyzyjnym wyświetlaczem LCD o zakresie ważenia do 150kg przy podziałce 50g.

 • Akumulator
 • Kabel
 • Instrukcja obsługi
 • Duża, stabilna i długożywotna
 • Duży wyświetlacz
 • Klawiatura odporna na wodę, smary i tłuszcze
 • Wyświetlacz LCD
 • Wbudowana poziomica do dokładnego wyważenia
 • Regulowana wysokość nóżek
 • Prosta obsługa
 • Akumulator i zasilacz

  Zakres ważenia: do 150 kg
  Funkcje: Tara
  Autozerowanie
  Kalkulacja waga-cena
  Sumowanie ilość-cena
  Kasowanie ceny artykułu
  Zapisywanie do 4 cen
  Podziałka: 50 g
  Stan: NOWA
  Wymiary platformy: 45 x 60cm
  Wysokość: ok. 1m
  Wymiary (DxSxW) 94 x 44 x 73 cm
  Waga 16 kg
  Wymiary wysyłki (DxSxW) 98 x 47 x 21 cm
  Waga wysyłki 18 kg

Uwagi dotyczące gwarancji:

1. Części składowe urządzenia podlegające ograniczonej Gwarancji:
a) Sześciomiesięcznym okresem gwarancji objęte są:
- akumulatory, zasilacze, ładowarki
- uchwyty spawalnicze, uchwyty do cięcia plazmą
- włączniki i przełączniki, pokrętła, stopki / nóżki w urządzeniach
- ostrza krajalnic oraz sita w wilkach do mięsa w zakresie wytrzymałości mechanicznej (z wyłączeniem zużycia wynikającego z normalnej eksploatacji - tępienie jako normalne zużycie eksploatacyjne tych elementów nie podlega gwarancji)

b) Dwunastomiesięcznym okresem gwarancji objęte są:
- piloty ręczne i nożne

c) Tygle przy piecach tyglowych - posiadają swój okres żywotności (15 wytopów).

2. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych w wyniku nieprawidłowej eksploatacji towaru, powstałych w wyniku nieprawidłowego ich przechowywania, narażania na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych lub niekorzystnego środowiska, użytkowana towaru w sposób niezgodny z instrukcją i przeznaczeniem.

3. Gwarancja nie obejmuje: kabli sieciowych, wszelkiego rodzaju kabli i przewodów połączeniowych stosowanych we wszystkich przecinarkach i spawarkach, koszyków frytkownic / smażalników, myjek ultradźwiękowych, obudowy urządzeń, obić foteli, łóżek i krzeseł tapicerowanych, elementów szklanych i z tworzyw sztucznych, elementów teflonowych itp.

4. Gwarancja nie obejmuje wyposażenia dodatkowego nie stanowiącego części składowej towaru.

5. W ramach gwarancji nabywcy przysługuje uprawnienie do domagania się usunięcia wady poprzez naprawę urządzenia. Gwarantowi przysługuje jednak prawo zastąpienia naprawy towaru towarem nowym. W przypadku zaprzestania sprzedaży towaru przez Gwaranta może on zastąpić towar wadliwy towarem o zbliżonych lub lepszych parametrach.

6. Nabywca traci uprawnienia z tytułu gwarancji jeśli nie zawiadomi Gwaranta o wadzie w terminie 14 dni od jej wykrycia.

7. W przypadku zamiaru usunięcia wady w trybie gwarancyjnym Nabywca zobowiązany jest zawiadomić o tym Gwaranta. Gwarancja obejmuje bezpłatny odbiór uszkodzonego sprzętu i odesłanie naprawionego pod wskazany adres.

8. Po przesłaniu towaru Gwarant przystąpi do weryfikacji zgłoszenia wady i po ustaleniu jej zasadności dokona napraw i towar odeśle na swój koszt w terminie 14 dni.

W przypadku stwierdzenia, że usterka nastąpiła z winy Nabywcy – zobowiązany jest on do zwrotu poniesionych przez Gwaranta kosztów transportowych (odbioru i ponownej wysyłki), diagnozy i ewentualnej naprawy. Przed dokonaniem naprawy Gwarant poinformuje użytkownika o kosztach naprawy. W przypadku braku akceptacji kosztów naprawy, towar zostanie odesłany użytkownikowi na jego koszt.

9. Termin gwarancyjny wynosi 3 lata licząc od dnia zakupu towaru przez Nabywcę (nie wliczając elementów wymienionych w pkt. 1,2,3,4 niniejszej Gwarancji).

10. Gwarancja na sprzedawany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

 


Nie wiesz jaką wagę wybrać lub szukasz jakiegoś konkretnego urządzenia którego nie ma w naszej ofercie? Zadzwoń do naszych handlowców, czekamy pod numerem telefonu 791 987 266 Służymy fachową poradą przy większych zamówieniach możliwość negocjowania ceny.
Legalizowana:nie
Udźwig (kg):150.000
Działka:50g
Czas realizacji:4 dni
KategorieWagi Elektroniczne
NazwaSBS-PF Platform Scale 150kg/50g Elektroniczna waga platformowa do 150kg z platformą 45/60cm

Produkt nie posiada opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.