Accuniq BC300 - SELVAS HEALTHCARE (analizator składu ciała, drukarka, oprogramowanie, walizka na kółkach)

Termin wysyłki: 3 dni
Accuniq BC300 - SELVAS HEALTHCARE (analizator składu ciała, drukarka, oprogramowanie, walizka na kółkach)
  • Legalizowana:nie
  • Udźwig (kg):200.000
  • Działka:100g
  • Czas realizacji:3 dni
Więcej parametrów
17 494,00 zł
NETTO 16 198,15 zł

Accuniq BC300 - SELVAS HEALTHCARE (analizator składu ciała, drukarka, oprogramowanie, walizka na kółkach)
Wagi Domowe

Analizator składu Ciała Accuniq BC300 łączy w sobie cechy wysoko zaawansowanych urządzeń jak i tych podstawowych, jest w przystępnej w cenie. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla poradni dietetycznych, jak i specjalistycznych gabinetów lekarskich.
 
Analizator BC300 dzięki wieloczęstotliwościowemu pomiarowi bioimpedancji elektrycznej, pozwala na specjalistyczny pomiar składu ciała z uwzględnieniem parametrów podstawowych, takich jak m.in. zawartość tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała, wody, jak i bardziej zaawansowanych, takich jak m.in. zawartość protein i minerałów, masy mięśni szkieletowych oraz oceny wisceralnej tkanki tłuszczowej. Urządzenie analizuje także okolice brzucha ustalając szacunkową wartość obwodu brzucha na wysokości pępka, a także szacuje wartość WHR. Określenie poszczególnych komponentów składu ciała, ocena podstawowej przemiany materii oraz wieku biologicznego, umożliwia określenie typu sylwetki badanego. Analizator dzięki systemowi 8 elektrod pozwala również na określenie składu ciała w poszczególnych kończynach i tułowiu osobno.
 
Urządzenie jest proste w obsłudze, posiada wbudowaną drukarkę termiczną. Wydruk z drukarki termicznej, jak i z komputera jest w języku polskim. Dzięki składanej kolumnie i dołączonej do zestawu solidnej walizce na kółkach, analizator z łatwością można transportować. Do urządzenia można podłączyć akcesoria opcjonalne: ultradźwiękowy miernik wysokości ciała oraz ciśnieniomierz. W zestawie z analizatorem znajduje się oprogramowanie umożliwiające komunikację urządzenia z komputerem oraz archiwizację i analizę wyników.
 
Analizator Składu Ciała Accuniq BC300 posiada certyfikat EC0197 oraz spełnia wymagania dyrektywy MDD 93/42EEC w zakresie urządzeń medycznych.


Nie wiesz jaką wagę wybrać lub szukasz jakiegoś konkretnego urządzenia którego nie ma w naszej ofercie? Zadzwoń do naszych handlowców, czekamy pod numerem telefonu 791 987 266 Służymy fachową poradą przy większych zamówieniach możliwość negocjowania ceny.
Legalizowana:nie
Udźwig (kg):200.000
Działka:100g
Czas realizacji:3 dni
KategorieWagi Domowe
NazwaAccuniq BC300 - SELVAS HEALTHCARE (analizator składu ciała, drukarka, oprogramowanie, walizka na kółkach)

Produkt nie posiada opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.