CAS CL5500D - drukarka termiczna w górnej części - profesjonalna waga etykietująca

Termin wysyłki: 3 dni
CAS CL5500D - drukarka termiczna w górnej części - profesjonalna waga etykietująca
  • Legalizowana:tak
  • Udźwig (kg):15.000
  • Działka:5g
  • Czas realizacji:3 dni
Więcej parametrów
8 397,00 zł
NETTO 6 826,83 zł

CAS CL5500D - drukarka termiczna w górnej części - profesjonalna waga etykietująca
Wagi do Supermarketów
Waga CAS CL5500D dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych, jest urządzeniem o bardzo atrakcyjnych cechach użytkowych. Umieszczenie ponad szalką, wyświetlacza, klawiatury i drukarki, oraz głównych podzespołów elektronicznych, gwarantuje najwyższy stopień ich ochrony przed trudnymi warunkami eksploatacji.
Unikalną cechą wagi CAS CL5500D jest zastosowanie umieszczonej w górnej części obudowy drukarki termicznej, wyposażonej w doskonale opracowaną konstrukcję kasety na papier. Rozwiązanie to zapewnia bardzo łatwą wymianę zużytej rolki etykiet na nową i natychmiastową kontynuację pracy sprzedawcy.
Bardzo rozbudowane możliwości funkcjonalne wagi CAS CL5500D sprawiają, że stanowi ona idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju obiektów handlowych i produkcyjnych, w których występuje konieczność etykietowania sprzedawanych produktów.
Możliwość bezpośredniej współpracy z popularnymi komputerowymi systemami zarządzania sprzedażą, wykorzystywanymi w obiektach handlowych, zapewnia łatwość i wygodę eksploatacji. Nowy model wagi etykietującej oferowany przez CAS POLSKA, dzięki zachowaniu zgodności z już wcześniej oferowaną linią produktową wag CAS CL5000, jest doskonale przystosowany do współpracy ze środowiskiem informatycznym obiektu handlowego. Do komunikacji może być wykorzystywana zarówno sieć przewodowa ETHERNET,  jak również sieć bezprzewodowa W-LAN (opcja).
Duża pojemność pamięci PLU pozwala na zapisanie danych dla 10 000 towarów.
Każdej pozycji towarowej można przypisać jeden z 2000 opisów, zawierających takie informacje jak: skład surowcowy, opis sposobu przechowywania czy numer normy. Każdy z tych opisów może zawierać 512 znaków tekstu.
Każdemu towarowi można ponadto przypisać ponad 50 różnych parametrów, określających między innymi cenę, tarę, termin trwałości, strukturę kodu kreskowego, informację o kraju pochodzenia. Możliwe też jest zaprogramowanie takich informacji jak: numer placówki prowadzącej kontrolę weterynaryjną, tabela z informacją o wartościach odżywczych, tabela z informacją o pochodzeniu towaru (tzw. tracebility) oraz dodatkowy tekst reklamowy.
Programowana klawiatura szybkiego dostępu o 72 klawiszach z możliwością natychmiastowego wywoływania 144 najczęściej sprzedawanych produktów, gwarantuje wysoki komfort pracy sprzedawcy, dzięki konstrukcji pozwalającej na łatwe umieszczenie opisu klawiszy wraz z ilustracjami.
Waga CL5500D pozwala na prowadzenie indywidualnych rozliczeń efektywności pracy dla 64 operatorów (także w trybie obsługi klienta przez sprzedawcę na różnych wagach master/slave pracujących w sieci).
Wraz z wagą dostarczany jest bogaty pakiet bezpłatnego oprogramowania zawierający między innymi sterowniki i Program CL Works (w języku polskim), pozwalający na łatwe zarządzanie bazą towarową wagi oraz jej ustawieniami za pomocą komputera PC. Program CL-Works posiada wbudowany edytor pozwalający na projektowanie wyglądu drukowanych etykiet (umożliwiający umieszczenie na etykiecie znaków graficznych takich jak logo, znak kontroli weterynaryjnej, znaki związane z recyklingiem czy grafika okolicznościowa). Wraz z programem udostępniamy użytkownikom kilkadziesiąt gotowych projektów etykiet i wzorów plików graficznych do umieszczenia na etykiecie a także pliki graficzne do przygotowania opisu klawiatury. Dostępna różnorodność wielkości i form graficznych drukowanych etykiet gwarantuje możliwość ograniczenia kosztów eksploatacji do niezbędnego minimum.

Wysoka jakość urządzenia, jego niezawodność i odporność na warunki użytkowania w połączeniu z bardzo rozbudowaną  funkcjonalnością pozwalającą na łatwe dostosowanie sposobu pracy urządzenia do potrzeb użytkownika jest gwarancją satysfakcji z wyboru wag CAS CL 5500D.

Model Waga etykietująca CAS CL5500D
Symbol CL5500D
Zakres ważenia [kg] 15
Działka legalizacyjna [g] 2/5
Interfejs LAN
Klasa dokładności III
Legalizacja Tak
Liczba kodów towarowych 10000
Minimum [g] 40
Rodzaj wydruku / Rozdzielczość termiczny
Wymiary szalki [mm] 380 x 270


Odpowiedzi na pytania Klientów:

1. Jakie różnice są pomiędzy modelem CL5500B a modelem CL5500D (czy tylko wygląd i umiejscowienie klawiatury z wyświetlaczem? Czy coś jeszcze je różni?)?

Różnice konstrukcji mechanicznej są widoczne na fotografiach obu urządzeń i wynikają z różnic zastosowanej obudowy. Zakres funkcji użytkowych realizowanych przez obie wersje modelu CL5500 jest taki sam.

2. Jaka jest rozdzielczość DPI wydruków?

202 DPI.

3. Na czym polega tabela wartości odżywczych, czy waga sama przelicza, ile jest danego składnika w zważonej ilości czy jest tylko możliwość wydrukowania na etykiecie stałego oznaczenia na 100g niezależnie od wagi naszego produktu?

W chwili obecnej funkcja ta jest modernizowana i rozszerzana. Wkrótce będzie dostępna w wersji finalnej. Waga docelowo będzie miała możliwość zapamiętania 500 zestawów danych (tabel) dla referencyjnej ilości produktu (100g). Gotowe zestawy danych (tabele) będą mogły być przypisywane, jako zestaw/tabela/ o określonym numerze, do określonego numeru towaru PLU zaprogramowanego w wadze i drukowane na etykiecie, lub dwóch kolejnych etykietach. Waga ma możliwość zastosowania podziału drukowanych informacji i drukowania ich na dwóch kolejnych etykietach o mniejszej wielkości, niż w przypadku jednego pojedynczego wydruku. Kwestia automatycznego przeliczania wartości procentowych na podstawie zapamiętanych wartości referencyjnych jest w tej chwili brana pod uwagę w trakcie prac rozwojowych. W chwili obecnej możliwe jest zamieszczenie takich informacji postaci opisowej, w ramach treści opisu towaru, tak jak na załączonych przykładowych wydrukach. Waga udostępnia od 999 opisów po 510 znaków do 499 opisów po 1022 znaki. W
trybie serwisowym dostępna jest możliwość płynnego wyboru dowolnej pośredniej wartości długości opisu z tego zakresu, co przekłada się na proporcjonalną zmianę ilości dostępnych opisów.


Nie wiesz jaką wagę wybrać lub szukasz jakiegoś konkretnego urządzenia którego nie ma w naszej ofercie? Zadzwoń do naszych handlowców, czekamy pod numerem telefonu 791 987 266 Służymy fachową poradą przy większych zamówieniach możliwość negocjowania ceny.
Legalizowana:tak
Udźwig (kg):15.000
Działka:5g
Czas realizacji:3 dni
KategorieWagi do Supermarketów
NazwaCAS CL5500D - drukarka termiczna w górnej części - profesjonalna waga etykietująca

Produkt nie posiada opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.